Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 15:00

Нд: вихідний

Стоматологічна клініка Оланко

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878*

*Дзвінки безкоштовні

Цифрова стоматологія

Стоматологічна клініка Olanko dental studio (Оланко) — це перша клініка в Броварах, яка успішно впровадила технологію внутриротового сканування з подальшим виготовленням керамічних коронок, вінірів, а також коронок на зубних імплантатах методом CAD / CAM

Суть цієї технології полягає в попередньому тривимірному моделюванні виробу за допомогою комп'ютера та подальшому виготовленні на фрезерному блоці.

Що ж таке CAD / CAM (КАД КАМ)?

Це система автоматичного програмування, що включає в себе підсистеми:

  • CAD (в розшифровці з англійської "computer-aided design") - засіб для автоматичної побудови комп'ютерної тривимірної моделі
  • CAM ("computer-aided manufacturing") - виготовлення виробу за допомогою комп'ютера з використанням попередньо знятої 3D-моделі

Повний алгоритм виготовлення коронок з діоксиду цирконію та синтетичної склокераміки в клініці Olanko dental studio (ОЛАНКО) виглядає наступним чином: лікар знімає цифровий відбиток (скан) за допомогою високоточного інтроорального сканера TRIOS 3SHAP. Відправлення електронного файлу-скану здійснюється протягом декількох секунд в лабораторію по електронній пошті.

Зубний технік-оператор здійснює віртуальне моделювання майбутньої коронки в спеціальній програмі (EXOСAD)

Отримана 3D-комп'ютерна модель коронки перетворюється в спеціальний файл, дані з якого в свою чергу використовуються вже фрезерним блоком (фрезерний верстат) при виготовленні коронки з заготовки оксиду цирконію або склокерамічного блоку.

Після цього отримана коронка покривається фарбою, глазур'ю або керамічною масою і запікається.

Коронки з діоксиду цирконію або синтетичної склокераміки виготовлені за допомогою системи CAD / CAM вигідно відрізняються в кращу сторону від металовмісних коронок (металокерамічних коронок).

Ці коронки практично не змінні за кольором від природних зубів,  оскільки вибір потрібного кольору відбувається ще на етапі виготовлення. Покриття може здійснюватись за допомогою керамічної маси, яка має відмінну півпрозорість і склопроникність, та містить у своїй палітрі високий спектр кольорів, а також —  методом 3D фарбування, що дозволяє виготовляти коронки, аналогічні природним зубам.

Товщину каркасу, на основі оксиду цирконію, всього 0,4 мм, завдяки чому обточування зубів зводиться до мінімуму.

Незважаючи на маленьку товщину, міцність оксиду цирконію набагато більша міцності металу, тому він не деформується, що збільшує термін служби коронок.

Оксид цирконій має високу біосумісність (навіть у порівнянні з дорогоцінними металами) і є гіппоаллергенним матеріалом - це підтверджено різними науковими клінічними дослідженнями.

Акція

 ЗАПИШИСЬ ON-LINE ТА ОТРИМАЙ

 ЗНИЖКУ 5% НА ВСІ ПОСЛУГИ

 

Акція

 ЗАПИШИСЬ ON-LINE ТА ОТРИМАЙ

 ЗНИЖКУ 5% НА ВСІ ПОСЛУГИ