Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 15:00

Нд: вихідний

+38 063 781-11-71

+38 045 94-460-25

+38 097 026-14-06

0800 330-878*

*Безкоштовно з мобільних телефонів

Авторська стоматологія в м. Бровари

+38 097 026-14-06

0800 330-878*

*Безкоштовно з мобільних телефонів

Дентікюр. Професійний догляд за зубами та яснами

Ціна за послуги

СТАНДАРТ (скалінг ультразвуковий + щітка з профпастою + штрипс)

1220

750

КОМПЛЕКС (скалінг ультразвуковий + AirFlow + щітка з профпастою + штрипс)

1500

950

PERIO (скалінг ультразвуковий + AirFlow Perio+ щітка з профпастою + штрипс + кюретаж)

1950

Дентікюр 

Гарна назва, яка багатьом ще не відома. Дана термінологія включає в себе цілий комплекс лікувальних і профілактичних заходів по догляду за ротовою порожниною.

Попередити захворювання зубів і ясен набагато простіше й дешевше, ніж потім їх лікувати. Не дарма кажуть: «Чисті зуби не хворіють!». Для того, щоб зберегти свої зуби та ясна здоровими, в першу чергу потрібно навчитися правильно доглядати за ротовою порожниною. Спеціалісти Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари з радістю допоможуть Вам!

Професійна гігієна — це один з головних і обов'язкових етапів перед початком лікування, видаленням зубів, імплантацією або протезуванням.

Але навіть якісно виконана робота по реставрації зуба фотополімером або встановлення коронки, вимагає регулярних гігієнічних чисток не рідше одного разу в 6 місяців. Систематичність візитів дозволить  лікарю зберігати зубні конструкції в чистоті, лише тоді вони прослужать Вам довгі роки.

Слід зазначити, що гігієнічний комплекс в нашій клініці здійснюється за допомогою дентального мікроскопу. Він дозволяє спеціалісту якісно та ретельно знімати зубні відкладення, і що важливо, під збільшенням можливо побачити прихований карієс, зношену пломбу (реставрацію) або коронку, які підлягають заміні.

Особливою нашою гордістю є суворий диспансерний облік на гігієнічні чистки, тому Ви можете не хвилюватись, що пропустите плановий візит.

Що включає в себе гігієнічний комплекс в нашій клініці:

1 етап

Перш за все  це зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукового Скайлера (скайлінг). Виконується апаратом, що формує вібрацію певної частоти. Дозволяє не тільки якісно видалити зубний камінь, а й впливає на профілактику захворювань ясен.

2 етап

Використання системи Prophyflex. За допомогою подачі дрібнодисперсної речовини видаляється надясневий наліт у важкодоступних місцях, м'який наліт і пігментації, що викликані харчовими барвниками.

3 етап

Шліфування та полірування поверхні всіх зубів. Для цих цілей застосовуються нано пасти, м'які щітки, ковпачки, гумки, які створюють ідеально гладку поверхню і перешкоджають закріпленню мікроорганізмів. Процедура абсолютно безболісна.

до

після

Заключний етап

Флюоризація за допомогою фтористого гелю і капи  насичує і зміцнює емаль, знімає чутливість після процедури. Обов“язково проводимо урок гігієни порожнини рота: на макеті навчаємо правильної чистки зубів, індивідуально підбираємо щітку та пасту, а також додаткові засоби гігієни.

Здорова і красива посмішка є символом успішності в сучасному суспільстві, робить нас більш впевненими і надає відчуття благополуччя!

Все це можливо відчути на собі, пройшовши нову процедуру європейського рівня Дентікюр в Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари.

Записатися до лікаря / консультація

 

scroll to top