Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 15:00

Нд: вихідний

Ортодонтія

Ціна за послуги

Знімний ортодонтичний апарат (пластина без гвинта або з гвинтом)

від 3660

Ортодонтичний імплантат

5955

Установка брекет-системи металевої (1 щелепа)

від 5565

Установка брекет-системи пластикової (1 щелепа)

від 7025

Установка брекет-системи керамічної (1 щелепа)

від 11125

Установка брекет-системи сапфірової (1 щелепа)

від 11145

Виправлення прикусу без брекетів капами EasyAlign (1 каппа)

від 1600

Виправлення прикусу без брекетів капами Invisaling (весь курс лікування)

від 132665

Ортодонтичне лікування в Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари представляє собою комплекс заходів, спрямованих на вивчення та повну діагностику ортодонтичної проблеми, профілактику і лікування різних патологій прикусу, вирівнювання зубів і зубних рядів, досягнення щелепно-лицевого і функціонального балансу.

Слід зазначити, основною метою ортодонтичного лікування є саме виправлення прикусу. Це основа для формування красивої і гармонійної посмішки, а також створення умов для правильного розподілу навантаження на зуби, тим самим запобігаючи їх нерівномірному ранньому зношенню.

 1. У Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари сучасне ортодонтичне лікування, яке передбачає використання знімних і незнімних апаратів. У лікуванні ортодонтичних патологій, особливо в дитячому віці від 6 до 12 років, іноді навіть з 3-х років, важливе місце займають знімні ортодонтичні апарати, або пластинки. Саме в цьому віковому періоді відбувається активна зміна молочних зубів і прорізування постійних, починається активне зростання верхньої і нижньої щелеп, формується постійний прикус. Дуже важливо в цьому віці скорегувати рівновагу м'язів, забезпечити правильне положення нижньої щелепи відносно верхньої, правильне змикання зубів при їх прорізуванні, усунути наявні шкідливі звички, такі як: смоктання пальця або стороннього предмету, прокладання язика між зубними рядами, прикусування губи та ін.

Кожному пацієнту, тільки після повної діагностики, ми індивідуально підбираємо  необхідну ортодонтичну конструкцію, після чого отримуємо Ваші відбитки і відправляємо в кращу зуботехнічну лабораторію для виготовлення даної конструкції.

 1. Використання передових технологій для діагностики, зокрема внутрішньоротовий сканер 3Shape.

Внутрішньоротовий сканер дозволяє швидко і легко отримати 3D відбитки пацієнта, що в свою чергу підвищує ефективність робочого процесу та дає можливість скласти точний план лікування.

5 причин знімати відбитки в цифровому вигляді

 • Економія часу, а значить, прийом більшої кількості пацієнтів.
 • Економія коштів на відбиткових матеріалах і їх доставці.
 • Цифрова точність і виключення помилок ручних операцій.
 • Легкість зняття відбитків без необхідності їх повторного зняття.
 • Поліпшення комфорту пацієнтів та їх враження від прийому.
 1. Завдяки використанню в роботі сучасних матеріалів таких провідних американських і європейських фірм як: Ormсo, 3М Unitek, GAC, American Orthodontics, виправлення прикусу відбувається швидше і ефективніше!

Використання брекет-системи є найбільш поширеним видом лікування. Системою брекетів можливо домогтися контрольованого руху всіх зубів і переміщення у всіх трьох вимірах. Брекет приклеюється до емалі кожного зуба, але не травмує сам зуб. У всіх брекетах закріплюється скоба, при взаємодії з якою, коригуються ряди зубів.

 1. Капи Invisalign (Инвізілайн) - сучасна методика вирівнювання зубів без брекетів. Лікування проходить за допомогою серії прозорих, індивідуально виготовлених пластикових кап (елайнерів).

Переваги системи кап Invisalign:

 • Елайнери Invisalign абсолютно непомітні для оточуючих! Капи виготовлені з кришталево чистого біополімерного матеріалу, за індивідуальними розмірами, точно повторюють контури і особливості зубного ряду.
 • Надають усмішці блиск, властивий тільки що відполірованим зубам.
 • Зручна гігієна: на час прийому їжі або чищення зубів капа легко знімається. Це не просто комфортно, але і дозволяє утримувати зуби в ідеальній чистоті протягом усього лікування.
 • Прийнятний графік візитів до ортодонта (приблизно раз в 4-6 тижнів).
 • Відсутність металевих елементів в роті. Важливо для алергіків!
 1. Для максимального результату в ортодонтичному лікуванні, потрібен абсолютний і максимальний фундамент, що дає високий опір до зміщення. Саме це суттєво підвищує ефективність лікування. Ми використовуємо у своїй ортодонтичній практиці мікроімплантати.

Переваги такого лікування

 • Ефективний і прогнозований результат лікування.
 • Більш швидкий, але щадний процес переміщення зубів.
 • Хороша первинна фіксація і стабілізація міні-імплантату. Відсутнє непотрібне переміщення зубів.
 • Доступність цієї методики лікування.
 • Широкі можливості для застосування. Невеликі розміри дозволяють розміщувати міні-імплантати практично в будь-якій області альвеолярного відростку.
 • Мінімальний обсяг хірургічного втручання. Можливість установки мікроімплантатів без розрізу, через нерухому слизову оболонку. Значно полегшує хірургічний етап роботи і зменшує стрес, травматизацію у пацієнта.
 • Стабільна опора, яка досягається гвинтовою конструкцією мікроімплантатів.
 • Простота фіксації ортодонтичних елементів.
 • Просте видалення імплантату після закінчення лікування.

Записатися до лікаря / консультація

 

scroll to top