Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Консультація стоматолога онлайн

Консультація стоматолога онлайн

Консультація стоматолога онлайн

Безкоштовно

Консультація стоматолога онлайн у Києві, Україні

Для комфорту наших пацієнтів, а також для економії часу ми пропонуємо скористатися новою послугою – онлайн-консультацією лікаря стоматолога. Отримати її можна в будь-якому месенджері – Viber, Whatsapp, Telegram та ін. Перебуваючи у будь-якому куточку України.

Консультація стоматолога онлайн буде корисною у таких ситуаціях:

  • якщо зуби реагують на гаряче чи холодне;
  • якщо вас турбує періодичний зубний біль;
  • якщо ви бажаєте відновити один або кілька втрачених зубів;
  • якщо ви плануєте виправити прикус;
  • якщо ви хочете дізнатися більше про стоматологічні послуги.

У випадку, коли у вас немає можливості звернутися до лікаря, первинна онлайн консультація стоматолога допоможе краще дізнатися про послуги клініки, а також вирішити, чи варто планувати візит найближчим часом, чи можна його відкласти.

Стоматологический дентальный микроскоп Olanko

Консультація у лікаря-стоматолога Olanko Dental Studio

Консультація лікаря стоматолога Olanko Dental Studio - це чудова можливість отримати рекомендації у одного з найкращих фахівців країни з питання, що хвилює Вас.

У нашій стоматології працюють передові фахівці та консультацію в режимі онлайн проводить саме лікар стоматолог того напряму, який Вас цікавить. Чи то терапія, ортодонтія, чи стоматологічна хірургія.

Спеціалізуючись на складних випадках, ми маємо багатий досвід роботи з пацієнтами із запущеними стоматологічними проблемами, яким раніше було поставлено невірний діагноз, або складено надто складний план лікування, яке виявилося безрезультатним. Саме тому ми даємо можливість кожному, хто має таку необхідність отримати професійну консультацію не витрачаючи час і гроші на прийом у стоматолога.

Консультація стоматолога онлайн може бути корисною у ситуації, коли ви отримали план лікування в іншій клініці і хочете почути альтернативну думку. Один із наших лікарів після ознайомлення з існуючими рекомендаціями висловить свою думку та за потреби внесе корективи. У такий спосіб ви зможете вибрати для себе оптимальний варіант.

Також на онлайн консультації стоматолога лікар може вивчити результати знімка зубів або КТ та скласти орієнтовний план лікування, а також дати рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною. Якщо ви відправите нам свій панорамний знімок або КТ заздалегідь – лікар зможе детальніше обговорити з вами варіанти лікування та поставити попередній діагноз.

Під час консультації стоматолога онлайн ми не ставимо остаточний діагноз і не призначаємо лікування, а займаємося збором інформації та даємо рекомендації щодо догляду за зубами, зменшення больових відчуттів тощо.

Дентальный рентген аппарат 3D Olanko

Ціна на онлайн консультацію

Якщо Вас хвилює вартість онлайн консультації стоматолога - то поспішаємо заспокоїти Вас, консультація в режимі онлайн нашими фахівцями здійснюється БЕЗКОШТОВНО. При цьому ми гарантуємо уважний підхід нашого стоматолога до Вашої проблеми та професійне консультування.

 

Для того, щоб потрапити на онлайн консультацію до нас в Olanko Dental Studio заповніть форму запису і з Вами зв'яжеться наш адміністратор, щоб узгодити заздалегідь час і месенджер, в якому проходитиме консультація спеціаліста, а також уточнити необхідну нам інформацію.

 

Якщо у Вас заболів зуб, Ви нещодавно проходили лікування у стоматолога, але збереглися неприємні відчуття, Вам рекомендують серйозні хірургічні втручання або Ви просто хочете отримати інформацію про якісний домашній догляд за ротовою порожниною – залишайте заявку. Ми гарантуємо, Ви залишитеся задоволені після онлайн-консультації стоматолога Olanko Dental Studio!

3D компьютерный томограф с цефалостатом Olanko

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ