Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Резекція верхівки кореня зуба

Резекція верхівки кореня - це оперативне втручання з метою усунення запалення, яке виникло на корені зуба, у тому числі і з утворенням гною, а також видалення кісти на верхівці кореня, що з'явилася, як наслідок невдалого лікування кореневого каналу. У Броварах та Києві пройти цю процедуру можна у клініці Olanko Dental Studio.

Ця процедура може проходити під місцевим знеболенням і не вимагає спеціальної підготовки та допомагає вирішити низку стоматологічних проблем та зберегти зуб. Однак, без сумніву, при виборі клініки для проведення резекції верхівки кореня варто звернути увагу на компетентність лікаря хірурга, наявність досвіду проведення подібних операцій та дотримання протоколів лікування.

Також дуже важливо попередньо пройти діагностику, щоб виявити можливі протипоказання і бути впевненим у правильності обраної тактики лікування.

Резекція верхівки кореня зуба під коронкою

Резекція верхівки зуба під коронкою - це єдиний спосіб лікування запалення кореня зуба, при якому немає необхідності проводити заміну коронки, що заощаджує бюджет пацієнта і водночас дозволяє зберегти зуб.

Для проведення такої операції лікар обов'язково має бути забезпечений дентальним мікроскопом, лише в цьому випадку можна розраховувати на успіх операції.

Одна з найкращих клінік для проведення резекції верхівки кореня для пацієнтів з Києва та Броварів – це без сумніву Olanko Dental Studio. Серед безперечних переваг клініки:

 • Штат висококваліфікованих спеціалістів, у тому числі у напрямку стоматологічна хірургія
 • Сучасне цифрове обладнання
 • Дотримання світових протоколів лікування
 • Високий стандарт обслуговування

Клініка Olanko Dental Studio надає послугу безкоштовної онлайн консультації, де Ви зможете поставити запитання спеціалісту щодо майбутніх маніпуляцій, реабілітаційного періоду, анестезії та можливих ризиків. А також записатися на операцію на зручний для Вас час.

Резекція верхівки кореня зуба

Показання та протипоказання для проведення резекції верхівки кореня

До резекції верхівки кореня зуба вдаються за наявності наступних показань:

 • кіста, яка не піддається консервативному лікуванню
 • гранульома
 • невдале пломбування зубних каналів (якщо не до кінця запломбовано канал, або в ньому залишився уламок інструменту)
 • неправильна анатомічна форма каналів, коли не можливе їх чищення та пломбування

До резекції верхівки кореня вдаються, якщо проводилося лікування з використанням металевого штифта або коронки і виникло запалення локалізоване за верхівкою кореня зуба. У такому випадку, щоб не видаляти штифт і не вдаватися до заміни коронки, проводять операцію.

Незважаючи на те, що операція з резекції кореня не складна, є ряд протипоказань, за наявності яких слід відкласти оперативне втручання, а іноді взагалі вибрати альтернативний метод лікування. Сюди відносяться:

 • ГРВІ
 • Загострення хронічних захворювань
 • Сильне ураження коронки зуба карієсом
 • Ураження зубного кореня більше ніж на третину
 • Гострий періодонтит
 • Пародонтоз та рецесії ясен

У разі наявності одного з перелічених вище протипоказань лікар стоматолог підбере альтернативні способи вирішення проблеми.

Резекція верхівки кореня зуба

Етапи резекції верхівки кореня зуба

Для того щоб операція з резекції верхівки кореня пройшла успішно та з мінімальним дискомфортом для пацієнта ми проводимо процедуру поетапно:

 1. Для початку ми застосовуємо місцеву анестезію, під час проведення процедури пацієнт не відчуватиме жодних больових відчуттів.
 2. Далі необхідно забезпечити доступ до кістки, для чого проводитися розсічення ясен, після чого фахівець відсуває слизову оболонку, щоб мати можливість провести огляд.
 3. Після чого необхідно просвердлити отвір, для цього стандартно використовують бормашину.
 4. Коли доступ відкритий хірург стоматолог відпилює верхівку кореня зуба і вже безпосередньо видаляє кісту або гранульому, що стала причиною проведення даного хірургічного втручання.
 5. Порожнину, що утворилася, заповнюють спеціальним кістковим матеріалом.
 6. Далі необхідно повернути на місце слизову та накласти шви. Після чого лікар видасть рекомендації щодо післяопераційного догляду та через 8-10 днів пацієнту знімають шви.

Резекція верхівки кореня зуба

Резекція верхівки кореня вартість

Для того, щоб дізнатися вартість резекції верхівки кореня в нашій клініці, Вам необхідно пройти огляд та отримати консультацію стоматолога. Тільки при очному огляді лікар зможе оцінити стан порожнини рота, можливо призначити додаткові обстеження.

Хотілося б відзначити, що в клініці Olanko Dental Studio ціна резекції верхівки кореня буде прийнятною навіть для пацієнтів із середнім рівнем заробітної плати. При цьому якість послуг та високий рівень обслуговування залишать у Вас тільки приємні враження.

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо процедури, Ви хочете записатися на прийом або отримати онлайн консультацію стоматолога-хірурга - звертайтесь до нас в Olanko Dental Studio. Зв'язатися з нами можна зателефонувавши за номером, який Ви бачите на сайті або скориставшись формою запису.

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ