Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Седація чи медикаментозний сон у стоматології Olanko Dental Studio

Ні для кого не секрет, що важливо дбати про здоров'я зубів та вчасно проходити лікування. Проте багато людей, як дорослі, так і діти, відчувають страх перед стоматологами, і через це відкладають візит, тим самим ускладнюючи проблеми. Позбутися негативних емоцій та зробити відвідування зубного лікаря максимально комфортним для пацієнта допоможе седація.

Седація це процедура, що передбачає занурення пацієнта в медикаментозний сон, проте не скасовує застосування анестезії. При використанні седації людина перебуває в стані як би сну - стає розслабленою і відчуває позитивні емоції. Ця процедура дає можливість провести лікування або видалення кількох зубів за одне відвідування, при цьому зменшуючи страх та мінімізуючи дискомфортні відчуття пацієнта. Найчастіше у седації лікують зуби дітям, проте дорослі також можуть скористатися цією послугою.

Седація чи медикаментозний сон у стоматології Olanko Dental Studio

Чим седація відрізняється від наркозу

Невелика кількість інформації про процедуру седації, а також нетривалий час застосування призвели до того, що люди не до кінця розуміють різницю між нею та використанням наркозу. Проте між цими поняттями є суттєва різниця.

Під час застосування наркозу людина знаходиться непритомна і не здатна взаємодіяти з іншими, а після закінчення всіх маніпуляцій проходить ще якийсь час, перш ніж вона прийде до тями.

Під час лікування із застосуванням седації пацієнт перебуває у свідомості, проте повністю розслаблений. При цьому він реагує на звернення та може виконувати прохання лікаря. Після закінчення процедури людині не потрібно багато часу для відновлення і практично не виникають побічні ефекти, такі як нудота або запаморочення.

Як уже згадувалося, седація не скасовує використання місцевої анестезії. Її дія спрямована не на усунення больових відчуттів, а на розслаблення та створення комфортних умов для  пацієнта.

Серед показань до застосування седації:

 • сильний страх стоматологів, дентофобія, пов'язана з негативним досвідом у минулому;
 • дискомфорт та негативні емоції під час відвідування лікаря;
 • лікування зубів у дитини, при проблемах з поведінкою;
 • необхідність проведення великого обсягу процедур як у дітей, так і у дорослих пацієнтів;
 • гіпертонічна хвороба пацієнта – для забезпечення спокою.

Застосування седації безпечне, при цьому дозволяє стоматологам зробити лікування більш комфортним та покращити його якість.

Але, процедура все ж таки має деякі протипоказання. Серед них:

 • вагітність - можливий негативний вплив седації на майбутню дитину;
 • епі активність - препарат, що використовується для седації, сприяє підвищенню внутрішньочерепного тиску і може призвести до чергового нападу;
 • черепно-мозкова травма, з тієї ж причини. Незначне підвищення внутрішньочерепного тиску не шкідливе для звичайного пацієнта, проте може становити небезпеку за наявності ЧМТ;
 • алергічна реакція на застосовуваний препарат;
 • ослаблений імунітет – у разі погіршення стану здоров'я застосування седативного препарату може погіршити стан пацієнта.

Розрізняють різні види седації. За рівнем впливу існує:

 • глибока седація, при якій пацієнт перебуває уві сні та не взаємодіє з іншими людьми;
 • поверхнева седація, при якій пацієнт свідомий і може виконувати вказівки лікаря.

За способом введення препарату виділяють седацію:

 • інгаляційну - з використанням спеціальної маски, якою надходить газ. Розслабляючий ефект починається протягом 5 хвилин і закінчується майже відразу після зняття маски.
 • внутрішньовенну – введення седатива за допомогою ін'єкції. Такий метод дозволяє точно визначати кількість препарату. Ефект від його використання триває 30-60 хвилин після завершення лікування.
Седація чи медикаментозний сон у стоматології Olanko Dental Studio

 Лікування зубів під седацією ціна

Ціна на лікування зубів під седацією залежатиме від способу введення препаратів, що застосовуються, а також часу, витраченого на лікування. Ви можете дізнатися про приблизну вартість на консультації стоматолога. Після того, як лікар оцінить складність необхідного лікування і час у Вашому конкретному випадку, можна буде розрахувати вартість майбутньої седації.

Також Ви можете зателефонувати нам і уточнити наші ціни у адміністратора клініки, якщо у Вас вже є план лікування і Ви раніше цікавилися у лікаря, скільки годин седації можуть знадобитися для проведення процедур.

Седація чи медикаментозний сон у стоматології Olanko Dental Studio

Лікування під седацією в Olanko Dental Studio

Емоційний та психологічний стан пацієнтів важливий для лікарів-стоматологів нашої клініки. Щоб забезпечити Вам або Вашій дитині максимальний комфорт під час прийому, ми пропонуємо:

 • супровід професійного лікаря-анестезіолога, який контролюватиме стан пацієнта під час процедури;
 • використання якісних препаратів та сучасного обладнання;
 • лікування із дотриманням міжнародних протоколів;
 • турбота про спокій пацієнта, надання повної інформації про майбутню процедуру, відповіді на запитання, що цікавлять.

Щоб записатися на консультацію та задати питання, які вас цікавлять - зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, замовте зворотній дзвінок, або скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку. Чекаємо на вас у нашій клініці!

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ