Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Професійна гігієна ротової порожнини

Ціна послуги

Комплексне чищення зубів лайт (оптрагейт, скейлінг, чищення профпастою, AirFlow) АКЦІЯ

1070,00 грн до 31.12.2021!!!

Професійна гігієна ротової порожнини дуже важлива для підтримки здоров'я зубів і ясен. Адже навіть якісне та регулярне чищення зубів не зможе повною мірою позбавити вас від нальоту та зубних відкладень. Наліт, накопичуючись, твердне, перетворюючись на зубний камінь, позбутися якого самостійно просто неможливо.

 

Поява твердих зубних відкладень веде до розвитку різноманітних захворювань ясен і зубів, таких як, наприклад, карієс, пародонтит та інші. Адже зубна емаль, не одержуючи достатньої кількості мінеральних елементів, починає руйнуватися. А в порожнинах, що утворилися між зубом і яснами, накопичуються залишки їжі, що призводить до розмноження бактерій та появи запалень.

 

Щоб не допустити розвитку цих та багатьох інших проблем, фахівці Olanko dental studio рекомендують регулярно проводити гігієнічне чищення зубів.

Стоматологический дентальный микроскоп Olanko

Які проблеми вирішує професійна гігієна ротової порожнини

 

Професійне чищення полягає у видаленні твердого та м'якого нальоту, поліруванні та мінералізації зубів. Така процедура допомагає запобігти багатьом хворобам ротової порожнини, а також надовго зберігає зуби чистими і красивими.

 

Для гігієнічного чищення використовуються різні інструменти та пристосування. Як правило, така процедура полягає у:

 
 • очищення ділянок між яснами та зубами;
 • видалення з емалі твердих і м'яких відкладень, завдяки чому вона стає світлішою;
 • полірування поверхні зубів з використанням спеціальної пасти;
 • зміцнення емалі завдяки використанню ремінералізуючих засобів.
 

Професійна гігієна ротової порожнини не займає багато часу і, як правило, безболісна, тому проводиться без анестезії. Проте, за наявності запальних процесів чи сильно зруйнованих зубів, для зниження дискомфорту може застосовуватися місцеве знеболювання.

 

Важливою перевагою проведення процедури є те, що після очищення зубів від каменю та нальоту стоматологу простіше оцінити, в якому стані ротова порожнина – це дає можливість виявити карієс чи інші захворювання на початковій стадії.

Дентальный рентген аппарат 3D Olanko

Популярні методи професійної гігієни зубів

В Olanko dental studio (Оланко) м. Бровари для професійної гігієни зубів використовуються різноманітні методи. Серед них можна назвати такі:

 
 • Зняття твердих відкладень за допомогою ультразвукового апарату – скайлера. Така маніпуляція не зачіпає тканини зуба, тому не завдає шкоди. Крім того, ультразвукове чищення проводить профілактику захворювання ясен, знезаражуючі ротову порожнину.
 • Чистка Air Flow - завдяки інтенсивному розпилюванню дрібнодисперсної речовини (суміші повітря, води та солі) відбувається руйнування та видалення нальоту навіть у важкодоступних місцях.
 • Механічна чистка – характеризується високою ефективністю. При великих обсягах зубних відкладень використання цього методу разом із іншими значно підвищує результативність процедури. Істотним недоліком механічного чищення є те, що стоматолог, який не має достатнього досвіду, може завдати шкоди емалі.
 • Комбінований метод полягає у використанні різних методів для досягнення найкращого результату. Наприклад, спочатку лікар використовує інструмент для механічного видалення зубного каменю, потім – ультразвуковий апарат та метод Air Flow. Такий варіант, як правило, забезпечує ретельне очищення зубів.
 

Метод професійної гігієни, що найкраще підійде в кожному конкретному випадку вибирає лікар з огляду на поточний стан ротової порожнини пацієнта та бажаний результат. Вартість процедури залежатиме від кількості та складності маніпуляцій, що проводяться. Більш детально з цінами на наші послуги ви можете ознайомитись у відповідному розділі на сайті.

3D компьютерный томограф с цефалостатом Olanko

Як проводиться процедура професійної гігієни ротової порожнини

 

Процедура професійної гігієни складається з наступних етапів:

 
 • Огляд лікаря. Стоматолог оцінює стан зубів, ясен, щоб вибрати найбільш підходящу методику очищення зубів від нальоту та відкладень.
 • При необхідності застосовується місцеве знеболювання, яке дозволить зробити процедуру комфортнішою для пацієнта.
 • Визначення меж зубних відкладень за допомогою спеціальних методів – розчинів, індикаторів, інструментів.
 • Зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукового апарату – скайлера.
 • Видалення м'якого нальоту та пігментації, викликаної харчовими барвниками, за допомогою подачі на зуби дрібнодисперсної речовини із спеціального апарату.
 • У деяких випадках, при скупченнях відкладень під яснами проводиться чистка зубодесневых каналів.
 • Шліфування та полірування зубної поверхні з використанням спеціальних паст, щіток, ковпачків, гумок тощо.
 • Флюоризація – нанесення на поверхню зубів спеціального гелю для зміцнення емалі та зняття чутливості після процедури.
3D компьютерный томограф с цефалостатом Olanko

Показання та протипоказання до професійної гігієни зубів

 

Серед показань до професійного чищення зубів варто відмітити наступні:

 
 • скупчення твердих відкладень на зубах - позбутися їх у домашніх умовах неможливо;
 • потемніння емалі через куріння, вживання міцної кави або чаю;
 • наявність у роті коронок, протезів, імплантів та інших конструкцій. Процедура допомагає контролювати їхній стан та продовжити термін служби;
 • підготовка до складних втручань - імплантації, протезування тощо. У цьому випадку процедура знижує ризик розвитку ускладнень.
 

Професійне чищення зубів - безпечна процедура, однак вона має деякі відносні протипоказання, такі як:

 
 • ГРВІ та застудні захворювання в активній стадії;
 • гострий запальний процес у роті;
 • підвищена чутливість зубів; ерозія емалі;
 • захворювання серця; наявність кардіостимулятора.
 

До питання чистки можна буде повернутись після одужання. Або, як у випадку з кардіостимулятором, потрібно вирішувати разом з лікарем - чи доцільність дана процедура в конкретному випадку.

 

Цей перелік протипоказань не є вичерпним. За наявності хронічних захворювань чи інших проблем зі здоров'ям перед проведенням професійного чищення зубів слід проконсультуватися зі своїм стоматологом.

 

Скільки часу займає процедура професійної гігієни ротової порожнини

 

Час, необхідний для проведення професійної гігієни ротової порожнини, залежить кількості і складності проведених маніпуляцій. У кожному даному випадку стоматолог визначає їх індивідуально.

 

Так, за відсутності великих зубних відкладень та інших патологій чистка триватиме близько 30 хвилин. При великих скупченнях зубного каменю, а також відкладень під яснами процедура триватиме не менше години.

3D компьютерный томограф с цефалостатом Olanko

Як часто потрібно робити професійне чищення

Проводити професійне чищення зубів потрібно не рідше, ніж раз на 6 місяців, проте, у разі важких стадій пародонтиту можуть бути рекомендовані частіші чистки - через 3-4 міс, у такому разі рішення приймає лікар пародонтолог.

 

Чищення зубів можна поєднувати із плановим оглядом у стоматолога. Крім того, не варто нехтувати домашнім доглядом за зубами - регулярне якісне чищення двічі на день, а також використання зубної нитки допоможуть зберегти здоров'я зубів та запобігти розвитку патологічних процесів.

 

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете записатися на професійне чищення зубів - зателефонуйте нам за номером телефону, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок. Лікарі нашої клініки допоможуть вам отримати здорову та гарну посмішку!

3D компьютерный томограф с цефалостатом Olanko

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ