Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Імпланти Straumann- одні з кращих імплантологічних систем в світі

Стоимость установки имплантата Straumann(Штрауманн) Киев, Бровары

Імпланти Straumann- одні з кращих імплантологічних систем в світі

Straumann це швейцарські імплантантанти преміум-класу, лідер по виготовленню імплантаційних конструкцій.

Це одні з кращих стоматологічних виробів у всьому світі в своїй категорії. За статистичними даними, велика частина імплантів які встановлюються в світі, це саме Штрауманн. Імпланти Straumann можуть стати гарантією швидкого приживання, а також високої якості і надійності. Імпланти Штрауман стали хорошим вибором, як в простих, так і в самих серйозних ситуаціях. Наприклад, коли протезуються зони з малим об'ємом кістки, або при імплантації естетичної зони, тобто передні зуби.

На які види поділяються імпланти штрауманн?

Якщо Ви хочете поставити собі імпланти від швейцарської компанії, то необхідно обрати який саме тип підійде Вам. В даний час застосовують три основних види імплантантів даного типу:

1. Стандарт. Імпланти типу Стандарт підходять під розмір альвеолярної зубної лунки. Ці елементи відрізняються від інших тим, що вони мають гібридну форму: циліндр на кінці і конус на початку. Така конфігурація забезпечує мінімальний вплив на щелепу.

2. Таперед Ефект. Ці зубні протези використовують для реконструкції іклів, а також різців.

3. Бон Левел. Імплантанти Bone Level мають ефект по переключенню платформ. Вони можуть закріпитися в місцях, де простір обмежено. Такий тип конструкції підійде для того, кому потрібна швидка регенерація м'яких тканин.

4. тишею Левел. Однією з найпопулярніших моделей імплантатів компанії Straumann є зубні протези тишею Левел. Вони розроблені з урахуванням одноетапного протоколу. Це необхідно для того, щоб протезування пройшло швидше і безпечніше. Варіант імплантатів тишею Левел не тільки допомагає зберегти кісткову тканину, але і забезпечує збереження загального стану здорових тканин в тому місці, де проводилася імплантація. Імплантолог повинен вирішити, який тип зубних протезів із п підійде тому або іншому пацієнтові.

Імпланти Штрауманн: основні переваги.

Протези для зубів Straumann мають ряд певних переваг:

1. Гарантія на все життя;

2. Великий вибір, який підходить для всіх видів протезування і естетичних зон;

3. Не викликає алергічних реакцій, біосумісність;

4. Період остеоінтеграції триває близько місяця;

5. Шорсткувата поверхня стимулює кісткове формування.

Завдяки даним перевагам даний вид протезів для зубів використовується в кращих і сучасних стоматологічних клініках, що дозволяє досягти високої якості послуг. Особливості даних стоматологічних виробів. Високу якість імплантатів даної марки досягнуто за допомогою застосування новітніх технологій:

* Надійна фіксація настає через шорстку поверхню, яка утворюється за допомогою обробки поверхні піскоструминним способом.

* Спеціальна дизайнерська різьба дає можливість звести до мінімуму травми при операції,

* Конусоподібна конфігурація стержня з титанів абсолютно відповідає конфігурації кореня зуба.

Власники цього даного бренду імплантів впевнені, що вони пацієнтам повертають можливість посміхатися і почуття впевненості. Штучно сформовані корені «Штрауман» наділені безліччю певних особливостей, через які їх можна використовувати в різних ускладнених клінічних моментах.

Де встановити імпланти Штрауманн в Києві і Броварах?

Для тих, кого цікавлять імпланти компанії Straumann, встановити в Києві або Броварах їх можна в нашому стоматологічному центрі. Багато пацієнтів вже оцінили користь і комфорт від даної системи і отримали красиву і здорову посмішку. Ми використовуємо для проведення своїх процедур лише якісні та оригінальні імпланти штрауманн, ціна на які залежить від складності поставленого завдання і кількості елементів. Ви можете бути впевнені в надійності і довговічності швейцарських протезів для зубів Штрауманн.

Фотогалерея роботи на імплантатах Штрауманн. Встановлено два імплантати Straumann і цільнокерамічні коронки в ділянці жувальних зубів.

Імпланти Straumann- одні з кращих імплантологічних систем в світі

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ