Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Пластика ясен

Ціна за послуги

Забір і пересадка ясневого трансплантанта

4340,00 грн

Закриття рецесії в ділянці 1 зуба

4340,00 грн

Пластика ясен в Київській області

Пластика ясен - це операція для корекції і відновлення ясенного покриву. Її проводять як в естетичних цілях, так і за медичними показаннями. В рамках операції видаляються зайві тканини, або нарощуються відсутні. Це залежить від характеру проблеми, з якою звернувся пацієнт. Ціна на пластику ясен буде залежати від того скільки ясен Вам потрібно відкоригувати: кілька або ж весь верхній або нижній ряд.

Зробити пластику ясен в Київській області Ви можете в авторській стоматології Olanko dental studio. Ми проводимо такі операції використовуючи двошарові методики, або методи коронального зміщення ясенного клаптя.

Найчастіше до пластики контуру ясен вдаються внаслідок рецесії - оголення кореня зуба. У цьому випадку операція вирішує не тільки питання зовнішнього вигляду зубів, але і захищає їх від чутливості, виникнення карієсу та інших проблем.

Причин виникнення рецесії може бути кілька:

  • пошкодження ясен при неправильному чищенні зубів щіткою або ниткою;
  • патологія прикусу і анатомічні особливості ясен;
  • травматизація ясен нависаючим краєм коронки або пломби.

Якщо Ви помітили будь-які зміни у Вашому ясенному покритті, варто негайно звернутися до лікаря. Нерідко рецесія є симптомом хронічних або гострих запальних захворювань пародонту.

Пластика рецесії ясен в Броварах

Пластикою рецесії в Броварах займається клініка Olanko dental studio. Ви легко знайдете клініку в самому центрі міста, за адресою бул. Незалежності, 17 (корпус 3). Ми приймаємо пацієнтів з усього міста. Записатися до нас можна зателефонувавши за номером який Ви бачите на сайті.

Пластика ясен в Києві

Пластику ясен в Києві роблять у багатьох приватних стоматологів міста. І звичайно Ви можете відвідати одну з них, але до вибору клініки для будь-яких хірургічних втручань необхідно підійти дуже відповідально.

У клініці Olanko dental studio пластику ясен проводить стоматолог-хірург з великим досвідом і необхідними навичками для забезпечення найкращих результатів після хірургічного втручання.

Зручне розташування в центрі Броварів дозволить без труднощів дістатися до нас з Києва, а висока якість послуг, що надаються і оптимальна вартість процедури компенсує витрачений на дорогу час.

Пластика ясен, лікування ясен Оланко Бровари Київ Україна

Чому пластику ясен найкраще зробити в Olanko Dental Studio

Olanko dental studio є найкращою стоматологічною клінікою в місті Бровари. Наша команда складається з висококваліфікованого персоналу з великим досвідом роботи. Для проведення пластики ясен ми використовуємо тільки сучасні технології, обладнання та препарати, які довели свою ефективність. Це дозволяє нам безпечно вирішувати стоматологічні проблеми будь-якої складності.

Ми щиро любимо те, чим займаємося, тому з нетерпінням чекаємо Вас у нас на прийомі! А ті, хто запишіться на прийом, заповнивши форму на сайті - отримають приємну знижку 5%!

Пластика ясен при імплантації

Пластика ясен при імплантації - це процедура, яка проводиться за допомогою клаптикової операції. Для цього часто використовуються тканини з піднебіння пацієнта. Якщо ж їх недостатньо, то лікар-імплантолог застосовує штучний матеріал, створений на основі колагену.

Для проведення процедури досить місцевого наркозу. Її тривалість і складність залежать від ступеня зменшення ясенної тканини. Тому чим раніше Ви звернетеся до фахівця, тим легше буде вирішити проблему.

Пластика ясна після імплантації

Проводити пластику можна і після імплантації. В області імплантації титанового штифта робиться спеціальний розріз і встановлюється формувач. Для повного загоєння післяопераційних швів знадобиться від 7 до 14 днів, в залежності від стану здоров'я пацієнта.

Відгуки задоволених клієнтів

Ми вдячні за кожен відгук, який залишають нам наші клієнти. Це допомагає покращувати сервіс послуг, що надаються, а також наочно демонструвати результати нашої роботи.

В окремому розділі на сайті клініки Olanko dental studio Ви знайдете фото пластики ясна до і після. На головній сторінці сайту можете подивитися короткі відео відгуки пацієнтів, які пройшли комплексне лікування в нашій клініці. Якщо Ви хочете стати таким же щасливим володарем здорових зубів, чекаємо Вас на консультацію в Olanko dental studio. Запишіться прямо зараз!

до

після

Пластика ясен, лікування ясен Оланко Бровари Київ фото 1 Пластика ясен, лікування ясен Оланко Бровари Київ фото 2

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ