Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 15:00

Нд: вихідний

Про нас

Сотрудники клиники Оланко

Авторський стоматологічний центр Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари  заснований в 1998 році династією лікарів-стоматологів Коваленко.

Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари є однією з кращих стоматологічних клінік м.Бровари та Київської області.

За більш ніж 20 років нашої клінічної практики ми накопичили величезний досвід і знання, забезпечили клініку найсучаснішим обладнанням і технологіями для створення сяючих здорових посмішок.

Наш сайт наповнений великою кількістю реальних фото та відеоматеріалів, які допоможуть Вам оцінити високий рівень наших робіт.

Дуже зручне розташування в центрі міста (бул. Незалежності, 17, корпус 3) та відмінна транспортна розв'язка, дозволяють  пацієнтам з м.Києва діставатися до нас всього за 20-40 хвилин.

Завдяки високому технологічному забезпеченню спеціалісти Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари можуть ефективно і безпечно вирішувати найскладніші стоматологічні проблеми.

Ми дуже раді бачити Ваші щасливі посмішки, тому що справді щиро любимо те, чим займаємося!

З повагою, головний лікар Коваленко Андрій Олексійович

 1. Дентальний мікроскоп

  На сьогоднішній день сучасні стандарти якісного лікування кореневих каналів, проведення реставрацій, встановлення вінірів неможливі без використання стоматологічних приладів для збільшення!

  Наша клініка перша в м.Бровари в 2011-му році була забезпечена 2-ма операційними дентальними мікроскопами Karl Kaps (Німеччина) і Seiler (США). Наявність дентальних мікроскопів дає можливість лікарям проводити дуже точну діагностику і всі стоматологічні втручання під повним візуальним контролем, а відповідно - з високою якістю.

 2. Комп'ютерний томограф

  Весь цикл стоматологічної діагностики: для планування імплантації зубів, ортодонтичного лікування (виправлення прикусу), протезування вінірами і коронками, а також перед лікуванням кореневих каналів, Ви можете пройти в Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари.

  Наша клініка забезпечена сучасним комп'ютерним томографом преміум - класу з цефалостатом Vatech Pax-I3D Smart,  для таких досліджень як:  3D комп'ютерна томографія різних відділів щелепно-лицевої ділянки,  ортопантомографія,  ТРГ (телерентгенографія).

 3. Фотообладнання

  Для консультативного прийому ми використовуємо професійне фотообладнання.

  Макрофотографія є дуже важливим інструментом сучасного стоматолога, тому що дозволяє детально зафіксувати початковий стан зубних тканин, ясен, положення зубів і правильність змикання зубних рядів. Ця інформація надзвичайно важлива для складання грамотного і послідовного плану лікування, а також  контролю в ході роботи.

 4. Операційний блок

  Однією з важливих переваг сучасної стоматології в нашому центрі  є наявність операційного блоку: для проведення дентальної імплантації зубів, кісткової пластики, ясневої пластики, синус-ліфтингу, а також амбулаторних стоматологічних операцій з видалення складних (ретинованих) зубів і м'якотканинних утворень.

 5. Інфекційна безпека

  Сувора інфекційна безпека - один з головних пріоритетів клініки Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари. Наш стерилізаційний блок забезпечений двома автоклавами преміум-класу Melag Vacuclav 43B + і Euroclav 23V-S.

  Всі стоматологічні інструменти проходять повний цикл передстерилізаційного очищення і дезінфекції, потім висушуються і упаковуються в спеціальні пакети з індикаторами для стерилізації в автоклаві.

 6. Стерилізація стоматологічних наконечників

  Стоматологічні наконечники є одними з найбільш вразливих інструментів, через які можливе зараження ВІЛ-інфекціями, гепатитами, тому що мають дуже вузькі порожні простори. Сучасні стандарти стерилізації не допускають стерилізацію наконечників лише тільки методом холодної стерилізації і протиранням дезінфікуючими розчинами. Для повного знезараження необхідне автоклавування під великим тиском з вакуумом!

  Стерилізація стоматологічних наконечників в клініці Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари проводитися в суворій відповідності європейським стандартам:

  1. Поверхневе очищення від пилу і біологічних рідин.

  2. Автоклавування в спеціальному автоклаві DAC Universal (Sirona) Німеччина, який не має аналогів в світі!

 7. Фотостудія

  У сучасній естетичній стоматології невід'ємною частиною діагностики є фото і відеоаналіз параметрів пацієнта, його посмішки. Наші фахівці, спираючись на ці дані, розробляють майбутній дизайн вінірів і коронок в потрібних зонах.

  Для цього важливого етапу в клініці Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари обладнана справжня сучасна фотостудія.

 8. Чиста лікарня

  У 2018 році наша клініка пройшла суворий гігієнічний аудит відповідно європейським стандартам інфекційної безпеки при стоматологічних втручаннях.

  Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари  є однією з семи установ стоматологічного профілю в Київській області, яка отримала почесне звання «ЧИСТА ЛІКАРНЯ БЕЗПЕЧНА ДЛЯ ПАЦІЄНТА»

 9. Цифрова стоматологія

  Цю технологію Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари вже сьогодні ефективно використовує для протезування пацієнтів, планування ортодонтичного лікування, а також точної навігаційної імплантації зубів.

  Маючи в своєму арсеналі внутрішньоротовий сканер 3 Shape Trios, ми отримуємо цифрову модель (скан, відбиток) зубів і щелеп, по якій зубний технік-оператор моделює майбутні керамічні коронки, вініри, вкладки c високою точністю, а потім фрезерний верстат випилює ці конструкції з цільнокерамічного блоку.

  Цифрова стоматологія значно підвищує комфорт наших пацієнтів під час процедури, а також скорочує час виготовлення керамічних зубних конструкцій.

 10. Навігаційна зубна імплантація

  Цифрове планування зубної імплантації (навігаційна хірургія)

  Точну, безпечну, комфортну імплантацію зубів в клініці Olanko dental studio (Оланко) м.Бровари ми успішно проводимо завдяки використанню найновіших цифрових технологій!

  Планування операції проходить заздалегідь в спеціальній програмі Implant Studio 3 Shape Trios. У ній хірург-імплантолог віртуально підбирає розмір і довжину зубного імплантату, а також задає його найкраще положення по відношенню до майбутньої коронки зуба (враховуючи всі параметри кісток щелеп). На підставі цих даних, програма моделює шаблон для точного свердління та установки зубного імплантату. Хірургічний навігаційний шаблон виготовляється заздалегідь, за допомогою 3D друку з біоінертного композитного матеріалу.

scroll to top