Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Чому болить зуб під коронкою ?!

Чому болить зуб під коронкою ?!

Біль під коронкою являється поширеним симптомом у багатьох пацієнтів.

Установлення коронок на зуби — єдиний варіант для того, щоб відновити втрачені зуби, їх функцію і здорову посмішку. Однак через якийсь час після цієї процедури багато пацієнтів починають відчувати больові відчуття під коронкою.

Наприклад, зуб під коронкою болить при накусуванні або реагує на гаряче, холодне.

Дуже часто такий біль стає просто нестерпним і потрібно терміново надати поміч! При найменшому зволіканні є ризик втрати зуба та погіршення стану здоров'я в цілому.

Чому зуб піднявся?

Нижче наведені основні причини больових відчуттів в даній ситуації:

  • Виникнення щілини біля основи зуба та самої конструкції коронки. Ви можете відчути, що зуб хитається.
  • Неякісно проведене лікування і установка зубної коронки, конструкції.
  • Захворювання ясен і виникнення пародонту.
  • Виникнення патологічних змін і запалення в кореневій системі зуба, найчастіше біль виникає від того, що на коренях утворюються запальні вогнища (кісти). 


Біль через неправильну підготовку зуба перед установленням конструкції

У пацієнта виникає зубний біль, коли нерв був видалений не повністю. Також больові відчуття можуть з'явитися, якщо є нещільне наповнення каналів пломбою і для цього був застосований неякісний пломбувальний склад. У тому випадку, коли корінь зуба має порожні ділянки, там будуть розмножуватися хвороботворні бактерії, а отже утвориться процес запалення і больові відчуття. Якщо стоматолог здійснив неправильні підготовчі заходи, то швидше за все пацієнт після процедури буде відчувати біль.

Причина болю зуба під коронкою, як наявність стороннього тіла в каналі

Існують ситуації, коли при встановленні конструкції стоматолог неправильно запломбував канал і  ненавмисно залишив шматок від зламаного інструменту. Так, наприклад, існують інструменти, які мають мініатюрні розміри, їх можна використовувати лише одноразово для кожного пацієнта окремо! Деякі стоматологи вирішують заощадити на витратних матеріалах і при цьому використовують такі інструменти повторно, що призводить до їх поломки. Багато пацієнтів мають аномальну будову зубних каналів. Їх вигнута форма може також привести до поломки окремих стоматологічних інструментів і при пломбуванні в каналах залишаються чужорідні тіла.

Що робити, якщо болить зуб під коронкою?

Багато людей, відчувши біль під коронкою намагаються відразу ж усунути її різними способами.

Ось основні знеболюючі засоби для даної ситуації:

  • Прийняти засіб, який зніме запалення.
  • Полоскання ротової порожнини кожні 4 години содою або відваром з трав лікарського типу.
  • Фахівці радять відразу ж звернутися до стоматолога, який допоможе усунути біль і встановити причину її виникнення.


Що категорично робити не можна?

  • Нагрівати зуби. Висока температура сприяє розмноженню хвороботворних мікробів, а значить стан може значно погіршитися.
  • Спати без подушки. Під час сну або відпочинку голова пацієнта повинна бути піднята - це забезпечить відтік крові від того місця, де утворилося запалення.
  • Пити антибіотики. Будь-яке прийняття лікарських препаратів даного типу має здійснюватися на підставі рекомендацій стоматолога. В іншому випадку можна нанести шкоду здоров'ю.


Використання засобів народної медицини в даному випадку

У багатьох ситуаціях візит до стоматолога припускає невелике очікування. У цьому випадку Ви можете власноруч полегшити біль, використавши методи народної медицини. До них відноситься полоскання з різних лікарських трав, найбільш ефективним визнана шавлія, яка має в своєму складі флавоноїди, фітонциди, а також органічні кислоти та вітаміни. Шавлія допомагає зняти запалення і швидко запобігти кровотечі. Також можна полоскати місце болю відваром з материнки, яка має антисептичну властивість. Не варто забувати і про розчин соди, який також допоможе в даній ситуації.

Якщо у вас виникли больові відчуття під коронкою, Ви можете звернутися в наш стоматологічний центр Olanko dental studio, де фахівці швидко допоможуть усунути неприємні відчуття за допомогою різних процедур і сучасних технологій!

Ми здійснюємо лікування зубів під мікроскопом.

Візит до стоматологу- вірне рішення!

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ