Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 15:00

Нд: вихідний

Стоматологічна клініка Оланко

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878*

*Дзвінки безкоштовні

Імплантація зубів

Вартість імплантації зубів.Ціни на імплантацію зубів Бровари

Система (Корея) MegaGen ST

АКЦІЯ!!! 5900 до 31.08.2020

Система (Корея) MegaGen AnyOne

10560

АКЦІЯ!!! 7900 до 31.08.2020

Система (Корея) Neobiotech IS-II active

8190

АКЦІЯ!!! 6900 до 31.08.2020

Система (Корея) Neobiotech IS-ІІІ active

9250

АКЦІЯ!!! 8150 до 31.08.2020

Система (Швейцарія) Straumann SLA

15225

АКЦІЯ!!! 13450 до 31.08.2020

Система (Франція) In - Kone

15 225

Система (Швейцарія) Straumann Roxolid SLA

21055

АКЦІЯ!!! 15999 до 31.08.2020

Система (Швейцарія) Straumann Roxolid SLA Active

22 600

ВІДЕО ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПРО СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗУБНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ

В СТОМАТОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ OLANKO DENTAL STUDIO 

Імплантація зубів

Імплантація зубів є одним з найсучасніших методів відновлення зубних рядів і зубів.

Дентальний, він же зубний імплантат - безпосередньо остеоінтегруюча (тобто імплантуюча) в щелепу багатокомпонентна конструкція, яка анатомічно і фізіологічно відтворює природний корінь зуба. Стандартна форма імплантата, що виконує роль каркаса — це титановий стержень / гвинт. На нього встановлюється протез, який на 100% імітує коронку природного зуба.

За допомогою імплантатів успішно виправляється адентія (відсутність зуба). Протезують як окремі відсутні зуби, так і можна відновити весь зубний ряд (беззуба щелепа). Імплантація зубів - це більш прогресивний метод, на відміну від класичного протезування, не вимагає обточування здорових зубів, які знаходяться поруч з відсутнім зубом.

Зубний імплант | Імплантація зубів Бровари Olanko

Слід знати, що зубний імплантат представляє собою титановий циліндр із зовнішнім і внутрішнім різьбленням. Зовнішня різьба імплантату має різношаровий мікродизайн, який служить для міцного зчеплення з кісткою на першому етапі приживлення імплантату. Установка зубного імплантату в кістку проводиться в спеціально сформований кістковим свердлом отвір, далі імплантат інтегрується (приживляється). Період зрощення з кісткою від 2 до 6 місяців.

Після інтеграції зубного імплантату, до нього прикручується надяснева частина (абатмент) за допомогою гвинта, а потім встановлюється штучна коронка, яка виготовляється з міцної кераміки. Естетично і функціонально така конструкція не відрізняється від натурального зуба і може служити довгі роки. Звичайно, це короткий опис всієї процедури відновлення відсутнього зуба.

З прикладами протезування на імплантатах Ви можете ознайомитися розділі «Наші роботи».

На фото представлена ​​схема конструкції зубного імплантату разом зі встановленою коронкою (рентгенівський знімок)

Зубний імплант фото| Імплантація зубів Бровари Olanko

Сьогодні багато клінік в Броварах та Києві пропонують послуги з імплантації зубів, та саме наша клініка має цілий ряд істотних переваг, які дозволяють отримати відмінний результат, надійність, точність і безпеку під час проведення операції зубної імплантації!

Так чому ж пацієнти вибирають клініку Olanko dental studio для установки та протезування на імплантатах !?

Наші фахівці мають більш ніж 10-річний клінічний досвід по установці зубних імплантатів з 2006 року.

На фото нижче робота хірурга-імплантолога клініки ОЛАНКО, виконана понад 10 років тому!

Фото и рентген імпланта після десяти років

Було встановлено зубний імплантат і штучну керамічну коронку в області жувального зуба.

Зубний імплант через 10 років фото | Імплантація зубів Бровари Olanko

Приклад протезування беззубої щелепи з використанням зубних імплантатів, виконано в клініці Olanko dental studio (Оланко) в 2012-му році!

Пацієнту було встановлено 8 імплантатів на нижню щелепу та 5 імплантатів на верхню щелепу, а також встановлені протези та коронки з опорою на імплантати, які є аналогом штучних коренів зубів.

Фото після приживлення імплантатів перед установкою штучних зубних коронок на нижній щелепі

Операційний блок для імплантації зубів
Фото після установки керамічних мостовидних протезів та коронок на імплантати на нижній щелепі
Обладнання для імплантації зубів

Контрольний панорамний рентген знімок через 8 років після протезування, стабільний рівень кістки навколо зубних імплантатів

Планування операціі ми проводимо в спеціальному програмному забезпеченні - для точної і безпечної установки імплантату в правильній позиції, за допомогою навігаційного шаблону.

Цифрове планування і установка імплантату за шаблоном є на сьогоднішній день найсучаснішим і безпечним методом вживлення імплантату. На першому етапі лікар хірург-імплантолог, за допомогою внутрішньоротового сканера 3 Shape Trios, сканує поверхню щелепи та область, де планується установка зубних імплантатів, і отримує віртуальну модель щелепи. Далі дані комп'ютерної томографії (3D рентгенівський знімок) і віртуальна модель щелепи поєднуються в спеціальній програмі для планування Implantstudio, де моделюється навігаційний шаблон.

Хірургічний навігаційний шаблон точно задає місце, глибину і положення імплантату в кістці, завдяки цьому помилки і ускладнення під час установки імплантатів (пошкодження коренів зубів поруч, травма нерва і гайморової пазухи) практично виключені!

Дуже важливою перевагою хірургії за шаблоном є можливість встановити імплантат точно по осі майбутньої коронки зуба, тим самим правильно розподіливши навантаження на імплантат після установки коронки, і провести більш якісне протезування.

Програма для точної і безпечної установки імплантату

Що таке хірургічний шаблон?

Хірургічний шаблон - це композитна накладка з направляючими циліндрами (гільзами), яка спирається на зуби та ясна. Через них хірург-стоматолог проводить точне свердління і установку імплантату в кістку згідно запланованої позиції в програмі.

Фото хірургічного шаблону для одномоментної установки 5-ти зубних імплантатів

Фото імпланта Straumann під час установки за допомогою  шаблона

Наш стоматологічний центр має окремий сучасний операційний блок, обладнаний для проведення амбулаторних хірургічних втручань будь-якого ступеня складності.

Інфекційна безпека забезпечується новітнім Стерилізаційне обладнання преміум-класу, автоклави Melag Vacuclav 43B + і Euroclav 23V-S.

Широкий асортимент імплантатів в нашій клініці дозволяє вирішити проблему відсутності зубів пацієнтів з різним бюджетом, а також підібрати найкращу систему імплантатів, виходячи зі складності клінічного випадку! Для відновлення відсутніх зубів наші фахівці застосовують тільки сертифіковані зубні імплантати від світових лідерів галузі:

Straumann (Швейцарія), Neobiotech (Корея), Ankylos (Німеччина), Tekka in Kone (Франція)

Широкий асортимент імплантатів в Броварах Olanko

Цифрові технології, які ми використовуємо у своїй роботі, дозволяють, в більшості випадків, проводити установку зубного імплантату одномоментно (відразу після видалення зуба), а також - встановити на зуб коронку в день операції.


Цей підхід дозволяє значно скоротити не тільки терміни лікування, але і кількість візитів пацієнта в клініку. Наша команда адміністраторів, лікарів, асистентів забезпечить максимальний комфорт і сервіс на всіх етапах лікування і післяопераційного періоду.

Асистенти клініки імплантації зубів
Зручне розташування клініки Olanko dental studio (Оланко) в центрі м.Бровари, бул. Незалежності, 17 (дорога з Києва займає  20-40 хвилин).

Імплантація зуба. Етапи

Як проходить імплантація зубів?

До вашої уваги процесс імплантації зуба.


Дуже часто пацієнтів цікавить питання: кількості етапів зубної імплантації та терміни приживлення імплантів?

За допомогою фотогалереї імплантації зубів, зроблених під час виконання робіт з установки і протезування імплантатів, ми роз'яснимо це питання!

Етап 1

Консультація

Під час якої, хірург-імплантолог робить фотофіксацію вихідної ситуації, а також проводить рентген діагностику (комп'ютерну томографію) області, в якій планується установка імплантатів.

Фото вихідної ситуація до установки імплантатів

Етап 2

Фото планування установки імплантату в програмі Implantstudio

Фото моделювання шаблону з направляючою  для установки імплантату

Етап 3

Фото операції установки імплантату через шаблон

Фото одномоментної установки тимчасової коронки відразу після операції (експрес імплантація)

Етап 4

Після приживлення імплантату через 3 місяці, тимчасова композитна коронка знята. Отримано цифровий відбиток і виготовлена постійна керамічна коронка на імплантат

Фото готових керамічних коронок перед фіксацією

Етап 5

Керамічна коронка встановлена (фото до і після)

Акція

 ЗАПИШИСЬ ON-LINE ТА ОТРИМАЙ

 ЗНИЖКУ 5% НА ВСІ ПОСЛУГИ

 

Акція

 ЗАПИШИСЬ ON-LINE ТА ОТРИМАЙ

 ЗНИЖКУ 5% НА ВСІ ПОСЛУГИ