Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Протезування зубів all on 4, all on 6

Протезування зубів all on 4, all on 6

Протезування на 4 або 6 імплантах – це сучасна технологія відновлення зубів при повній адентії з оптимальними фінансовими витратами у поєднанні з відмінним комфортом та естетикою усмішки порівняно з іншими видами протезування беззубих щелеп. Так, зіткнувшись із проблемою повної відсутності зубів, або сильно пошкоджених, зруйнованих зубів, які не підлягають реставрації, пацієнти неминуче вдаються до протезування.

Перший варіант відновити весь зубний ряд за допомогою імплантів та подальшої установки коронок, однак, він може вилитися у непідйомну для пацієнта суму. Другий варіант – встановлення знімного протеза.

Ще недавно найпоширенішим рішенням відновлення і протезування зубів, за повної відсутності зубів, були досить не зручні знімні протези, які виготовлялися з полімерних пластмас і фіксувалися лише за рахунок «прилипання» до поверхні ясен щелепи.

Такі протези не зручні в експлуатації, можуть викликати дискомфорт при жуванні, розмові, а також вимагають частих корекцій і навіть заміни, внаслідок тиску на кістку, при якій виникає атрофія (зменшення кісткової тканини під протезом), і як наслідок незадовільна фіксація на щелепі.

Якщо вибирати варіант доступного незнімного або частково знімного протезування - найкращим виходом буде протезування по системі all on 4, all on 6.

Ця концепція all on 4, all on 6 була розроблена компанією Nobel Biocare більше 20 років тому, що дозволяє, через роки, стверджувати, про її ефективність та надійність.

Вперше лікування за цією системою провів доктор Paulo Malo ще 1998 року, застосувавши імпланти Nobel Biocare. Успіх цієї операції зробив методику All-on-4 відомою, і сьогодні її застосовують провідні сучасні стоматологічні центри всього світу! Проте, ефективність цієї технології безпосередньо пов'язана з використанням імплантатів Nobel Biocare.

Незважаючи на те, що багато виробників намагалися копіювати інноваційну концепцію лікування адентії з установкою імплантів під кутом, тільки Nobel Biocare проводили наукові дослідження, які доводять її успішність і тільки Nobel Biocare мають опитувальні опубліковані дані результатів цих досліджень.

Стоматологічний центр Olanko Dental Studio використовує виключно оригінальні та перевірені рішення відповідно до протоколу протезування компанії Nobel Biocare, що дозволяє нам гарантувати якість проведеного відновлення щелепи та тривалий термін служби встановленого протезу.

Фото пример работы протезирования при полном отсутствии зубов на шести имплантатах на верхней челюсти Оланко

Показання до протезування за системою "все на 4, всі на 6"

Як уже згадувалося, показаннями до проведення такого виду протезування буде повна відсутність зубів тобто адентія, або часткова відсутність зубів, у тому випадку коли зуби, що залишилися, підлягають видаленню за медичними показаннями, наприклад при генералізованому пародонтиті (пародонтозі) з сильною рухливістю зубів, або коли зуби настільки зруйновані, що не підлягають відновленню

Протезування системою all on 4 проводитися при дефіциті кісткової тканини і дозволяє відновити зубний ряд за допомогою протеза з 10-12 зубів. Це допомагає відновити жувальну функцію та естетику посмішки. Часто дана методика застосовується при лікуванні пацієнтів похилого віку, для того щоб мінімізувати оперативне втручання і скоротити відновлювальний період.

Фото пример работы по установке четырёх имплантатов на нижней челюсти Оланко Бровары Киев

Фото приклад протезування беззубої щелепи на чотирьох імплантах

Протезування зубів all on 4, all on 6

Особливості протезування за системою all on 4, all on 6

Протезування системою all on 4 передбачає встановлення незнімного зубного протеза на чотирьох титанових штифтах (імплантах), які вживлюють в щелепну кістку.

Як у верхній так і в нижній щелепах імпланти вживлюються за спеціальною схемою - два в передньому відділі щелепи паралельно один до одного вертикально, і ще два в дистальному відділі щелепи під кутом в 45 градусів. Останні мають особливу конструкцію, що дозволяє встановити протез прямо.

Для того щоб застосувати цю методику необхідно, щоб у передньому відділі щелепи був достатній обсяг кісткової тканини. Тоді протезування можна провести без додаткових оперативних втручань, таких як кісткова пластика.

Фото приклад після установки шести імплантатів на верхню щелепу

Фото пример после установки шести имплантатов на верхнюю челюсть Оланко Бровары Киев

Після вживлення імплантів переходять до протезування незнімним протезом з 10 або 12 зубів. У деяких випадках для повного відновлення жувальної функції та естетичної лінії посмішки використовують частково знімний протез із 14 зубів. Однак, це може завдавати незручності, адже протез необхідно надалі знімати і чистити. Якщо ж пацієнт хоче встановити незнімний протез на 14 зубів, йому пропонують протезування за системою all on 6.

Протезування системою “все на шести” передбачає вживлення шести імплантатів у верхню і нижню щелепи. При цьому два імпланти встановлюють у фронтальному відділі щелепи та ще чотири в область бічних корінних зубів. За допомогою протезування all on 6 можна замістити відразу 28 зубів, що буде безперечною перевагою для пацієнта.

При атрофії кістки, застосовуючи методику протезування на 6 імплантатах, використовують довші імплантати для вживлення їх у вилицеву область щелепи, що дозволяє уникнути операції з нарощування кістки. При цьому протези надійно фіксуються на щелепі.

Фото цільно-керамічного протезу, посиленого фрезерованою титановою балкою на шести імплантатах

Фото цельно-керамический протез, усиленный фрезерованной титановой балкой на шести имплантатах Оланко Бровары Киев

Переваги протезування за системою all on 4, all on 6

Серед безперечних переваг протезування на чотирьох або шести імплантах буде ціна. Але крім того, така методика відновлення беззубої щелепи дозволяє:

- Швидко та з мінімальними витратами за часом відновити всі зуби.

- Отримати рівну та красиву посмішку.

- Поліпшити якість життя, запобігти низці захворювань, що виникають внаслідок втрати зубів та порушення жувальної функції.

- Мінімізувати хірургічні втручання, стоматологу потрібно всього лише встановити 4 або 6 імплантів точково, що можна провести одномоментно з видаленням зубів, що залишилися.

Протезування зубів на 4 або 6 імплантах у клініці Olanko Dental Studio

Завдяки впровадженню найсучасніших технологій протезування на імплантатах команда лікарів Olanko dental studio зможе вирішити найскладніші проблеми відновлення жувальної функції та естетики на беззубих щелепах.

Без сумніву Olanko dental studio одна з найкращих стоматологічних клінік, які проводять протезування за системою all on 4, all on 6. Маючи великий досвід, багато успішних кейсів ми пропонуємо Вам низку переваг, які ви отримаєте, звернувшись до нас. 

А саме:

- Найкраща команда хірургів-імплантологів з досвідом роботи понад 10 років!

- Сучасний діагностичний комплекс Наша клініка обладнана останнім 3D комп'ютерним томографом.

- Планування операцій проводиться виключно цифровим методом із встановленням імплантатів за шаблоном!

- Ми використовуємо лише сертифіковані системи зубних імплантатів від світових лідерів.

- У нашому центрі широко застосовується одномоментна імплантація одразу після видалення безнадійних зубів!

- У багатьох випадках можливе безпосереднє навантаження на встановлені імплантати, коли пацієнту встановлюються зуби на день операції або у строки 7-10 днів після імплантації.

Вартість протезування зубів за системою all on 4, all on 6

- На вартість робіт із встановлення та протезування на імплантатах впливає ряд факторів:

- Кількість імплантатів: чотири, шість чи більше залежить від клінічної ситуації.

- Нам виробник зубних імплантатів

- Чи потрібна попередня кісткова пластика та пластика ясна

- Конструкція протезу: знімний або незнімний

- Матеріал протезу: акриловий або керамічний

- Матеріал каркасу: литий або фрезерований.

Точну вартість протезування Ви зможете дізнатися, звернувшись за консультацією до лікаря стоматолога нашої клініки. Лікар призначить необхідні обстеження, після чого складе план лікування та зможе назвати ціну майбутніх процедур.

до

після

Имплантация при полном отсутствии зубов Стоматология Оланко Бровары Киев Имплантация при полном отсутствии зубов Стоматология - Оланко Бровары Киев

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ