Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Початок ХХ століття ознаменавався бурхливим розвитком естетичної стоматології та імплантології. На сьогоднішній день вона посідає перше і лідируюче місце в сучасній стоматології. Світові виробники постійно розвивають і удосконалюють технологію по виготовленню імплантів, щоб досягти максимальної приживлюваності і мінімального відторгнення.

Одна з найуспішніших і популярних систем імплантації є, система Nobel Biocare розроблена в Швеції. Імпланти Нобель неодноразово проходили контроль за якістю, в результаті чого заслужили довіру у пацієнтів, а також у провідних лікарів в області протезування у всьому світі.

Історія виробництва системи.

У 1952 році шведським дантистом Інгвар Бранемарк, була розроблена спеціальна технологія. Технологія остеоінтеграції (вживлення імплантів в кісткову тканину).

У 1965 році був встановлений пацієнту перший імплант з титану. Після тривалих клінічних випробувань, шведська компанія Bofors і Бранемарк заснували компанію Nobelpharma, яка пізніше була перейменована під назвою Nobel Biocare.

У 1989 рік спроектували за технологією CAD / CAM керамічний ковпачок. Він накладався поверх імпланта, створюючи імітацію зуба.

Головний цех з виробництва імплантів розташований в швейцарському Цюріху, інші виробництва в різних країнах світу.

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Фото під час встановлення імплантата Nobel Parallel CC за допомогою хірургічного навігаційного шаблона

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Конструкція системи Nobel

У той час були популярні імпланти з паралельними стінками. На їх зміну прийшли імпланти по системі Нобель, виготовлені з титану. Імплант виконаний у формі кореня зуба, тим самим він є основою для подальшого протезування. За допомогою остеоінтеграції (імплантації) лікар-стоматолог може повністю відновити зубний ряд або окремо втрачений зуб.

Імпланти виготовлені з високоякісного титану. Титанові імпланти не викликають алергічну реакцію, мають довічну гарантію якості.

Процес проведення системи Nobel має кілька частин:

 • гвинтова частина з титану для вкручування в щелепних кісток;
 • формувач ясен;
 • абатмент, проміжна частина, яка призначена для щільного кріплення коронки;
 • коронка, яка повністю імітує власний зуб.

Видатні стоматологічні клініки в світі вже вибрали імплантацію по системі Nobel Biocare. наша клініка не виняток. Авторський стоматологічний центр Olanko dental studio є одним з найбільш і досвідчених у всій Київській області, в чому ви можете переконатися переглянувши розділ «Наші роботи». В індустрії стоматології клініка існує вже більше 20 років. З кожним роком наші лікарі вивчають нові технології, проходять навчання в сфері протезування і зубної імплантації. Лікарі нашого центру працюють з кожним пацієнтом в індивідуальному порядку і допомагають знайти вихід у вирішенні їх зубною проблеми. На сьогоднішній день наш стоматологічний центр працює з декількома видами систем імплантації, одна з них система Nobel Biocare (Нобель Біокаре). Клініка Olanko dental studio одна з небагатьох в Україні практикує установку цієї системи. Саме у нас ви зможете зробити процедуру імплантації системою Нобель за найвигіднішою ціною в Україні. Імпланти Нобель заслуговує на особливу увагу. Нижче буде інформація про переваги системи Nobel Biocare.

Головні переваги імплантів Nobel Biocare (Нобель Біокаре)

При правильному протезуванні, виробник гарантує тривалу службу імпланта, а також бездоганну якість своєї продукції. Система Нобель має такі переваги:

 1. Легка фіксація і мінімальне травмування кістки. Імпланти Nobel Biocare мають конусоподібну форму з індивідуальної різьбленням. Кожен імплант створюється за параметрами конкретного зуба, який потребує заміни на штучний протез. З урахуванням цих особливостей імплант міцно фіксується в порожнину верхньої або нижньої щелепи, що виключає розвиток запалення ясен.
 2.  Широка лінійка розмірів і дизайну імплантатів

Дозволяє вирішувати проблеми відсутності зубів в будь-яких ситуаціях.

 1. Наявність покриття TiUnite. Покриття TiUnite наноситься на кореневу частину імпланту. За допомогою цього покриття скорочується період адаптації чужорідного тіла до кісткової тканини.
 2. Максимальна приживлюваність. На підставі клінічних досліджень та досвіду пацієнтів, доведена приживлюваність імпланта на 99%, а це найкращі показники серед усіх існуючих систем.
 3. Індивідуальний номер. У кожного імпланта існує свій індивідуальний номер від виробника, таким чином він захищає свою продукцію від підробок. За допомогою серійного номера на імпланти, пацієнт може уточнити місце виготовлення імпланта або назва заводу виробника.
 4. Відновити втрачений зуб в один прийом. Після завершення процесу імплантації, можна негайно проводити процедуру протезування.
 5. Благотворно впливає на тканини ясен. Шийка імпланта Nobel Biocare створена таким чином, щоб вона могла підтримувати тканини ясен. Таким чином вона буде попереджати їх від рецесії, а також зберігати базовий обсяг кісткової тканини, який необхідний для приживлення протеза.
 6. Універсальність. Імпланти Нобель можуть бути використані в процесі лікування будь-якої вікової категорії.
 7. Імпланти виготовляються з високоякісного титану марки Grade IV.
 8. Довічна гарантія при якісній установці імпланта.
 9. Гарантія на оригінальні абатменти і балочні конструкції Nobel Procera (Нобель Процера) від 5-ти років.

Показання до установки імплантів

Імпланти Нобель використовуються виключно за певними показами, в порівнянні з шншіми системами. Основні показання:

 • втрата одного зуба через великого карієсу, або травматично видалення зуба (в такому випадку встановлюють один імплант на місце відсутнього зуба);
 • витончення кісткової тканини;
 • відсутність відразу декількох зубів (в цьому випадку встановлюється кілька імплантів, які кріпляться на суцільний протез);
 • при повної втрати зубів (в такому випадку необхідна повна імплантація беззубою щелепи).

Організація лікувального процесу безпосередньо залежить від складності по відновленню втрачених зубів за допомогою імплантації. Виходячи з цього у кожного пацієнта індивідуальна схема лікування.

Протипоказання до установки імплантів

Незважаючи на всі переваги системи Нобель, одночасно вона має ряд протипоказань. Такі як:

 • запалення порожнини рота;
 • в рідкісних випадках матеріал титан може викликати алергічну реакцію;
 • вагітність і грудне вигодовування;
 • захворювання ясен;
 • онкологічні захворювання;
 • інфекційні захворювання (ВІЛ, СНІД).

З обережністю слід ставитися до процесу лікування людям які мають алергію на знеболюючі препарати.

Види імплантів Нобель

Залежно від стоматологічної проблеми, яка кількість зубів відсутня у клієнта, кожному пацієнтові призначається имплантационная система певного типу. Система Nobel має кілька видів імплантів:

 • Nobel Active. Такий вид імпланта дозволяє надійно зафіксувати імплант в кістки, при цьому мінімально травмувати м'які тканини.
 • Nobel Replace. Такі імпланти відрізняються особливою поліпшеною формою абатмента. Даний вид імпланта використовується для лікування пацієнтів з повною відсутністю передніх зубів.
 • Nobel Zygoma. Даний вид імплантів використовується для пацієнтів мають атрофію кісткової тканини верхньої і нижньої щелепи. В такому випадку установка імплантів виконується в структуру виличної кістки.
 • Nobel Speedy. Такий тип імплантів дозволяє прискорити процес імплантації. Використовується в разі тонкою кісткової структурі. Імплант має особливу різьблення і конусну форму, що дозволяє швидко закріпити імплант в кістки. Даний вид імплантації рекомендований особам з майже повною відсутністю зубів.
 • Branemark System. Ця система містить в собі комплекс імплантів різних видів і моделей, які будуть встановлені пацієнтам втратили всі зуби або частково.

Тільки після повного обстеження пацієнта, лікар зможе призначити один з перерахованих вище видів імплантів. З кожним пацієнтом проводять індивідуальне обстеження, виходячи з його проблем і відповідно до його бюджета.

 

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Процедура All-on-4 (Все на 4-х імплантатах)

Цей вид протезування був розроблений в 1998 році провідними лікарями системи Нобель. Ця процедура підходить для пацієнтів з повною втратою зубів.

Процедура All-on-4 полягає в наступних діях:

 1. Стоматолог виконує хірургічну установку чотирьох імплантів в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи.
 2. Після імплантації імплантів зверху фіксується частково-знімний протез. Імітація зубного ряду.
 3. Одночасно усувають проблеми по відсутності зубів верхньої і нижньої щелепи.

Тобто за допомогою процедури All on 4 стоматолог може відновити зубний ряд з 10-ти або 12-ти штучних зубів верхньої і нижньої щелепи, які нічим не відрізнятимуться від природних.

 

Приклад протезування по технології All on 4 беззубої нижньої щелепи

Ситуація до встановлення імплантів

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Фото після установки та приживлення імплантів

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Фото після установки зубного протеза з опорою на 4 імпланта

Імпланти Nobel система номер 1 в світі.
Імпланти Nobel система номер 1 в світі.

Етапи підготовки до імплантації і її проведення

До процедури імплантації, необхідно правильно підготуватися, а саме пройти ряд обстежень і процедур. Правила підготовки повинні бути наступні:

 • необхідно пройти повне і детальне обстеження у стоматолога, на наявність запалення порожнини рота і зубного ряду;
 • після результатів обстеження, провести лікування потребують цього зубів;
 • провести очищення поверхні всіх зубів, а саме зняття нальоту і каменю;
 • провести комп'ютерну томографію щелепи, куди будуть імплантуватися імпланти;
 • після призначення операції з імплантації імплантів, роблять цифрові зліпки (скани) зубного ряду і щелеп;
 • планування операції в спеціальній програмі з віртуальної установкою імплантатів і виготовленням хірургічного навігаційного шаблону для точної установки;
 • по завершенню всіх перерахованих етапів, стоматолог на підставі висновку замовляє імпланти Nobel пацієнту;
 • титановий імплант вкручується кістка, після пацієнт витримує час для приживлення імпланта (приблизні терміни від 3 до 6 місяців очікування);
 • після процедури імплантації, якщо ніяких немає ускладнень, поверх імпланта встановлюється абатмент;
 • в кінці процедури пацієнт проходить етап протезування: установки керамічної коронки або мостовидного протеза.
 • Після завершення процедури імплантації пацієнту не потрібно дотримуватися якісь обмеження. Можна вживати тверду їжу. Догляд за зубними імплантатами практично не відрізняється від догляду за природними зубами.

Один раз на пів року потрібні профілактичні візити для контролю стану імплантатів і гігієнічної чистки.

На імпланти Нобель виробник дає довічну гарантію.Компанія Нобель робить заміну імплантатів при відторгненні або поломки на будь-яких термінах.

Відгуки пацієнтів про систему Nobel Biocare несуть виключно позитивний характер. Адже після вдалої імплантації та подальшого протезування зуби пацієнта нічим не відрізняються від природних зубів. Як правило пацієнти після процедури забувають про те, що у них імпланти.

Звертаючись в нашу клініку, ми вам гарантуємо довічну гарантію і якісно виконану процедуру по імплантації ваших зубів.

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ