Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Лікування зубів уві сні

Лікування зубів уві сні. Вартість лікування зубів під седацією

Седація. Анестезіологічний супровід лікування зубів уві сні (1 година)

3850,00 грн

Лікування зубів уві сні - без болю та страху!

Багато людей дуже сильно бояться відвідувати стоматолога. Цей страх виникає у них ще з дитинства і триває протягом усього життя. Страх лікувати зуби називається дентофобія. При цьому, когось лякають лікувальні установки, а хтось не переносить один тільки погляд на інструменти для лікування зубів. Проте в житті кожної людини може виникнути така ситуація, коли лікувати зуби просто необхідно. Що ж робити в цьому випадку? Сучасна медицина не стоїть на місці. Фахівці в цій галузі намагаються придумати нові процедури, препарати знеболюючого типу та різні методи для того, щоб люди могли отримувати лікування з максимальним комфортом і безпекою для свого здоров'я. Також не оминули такі нововведення і стоматологію. Представляємо Вашій увазі одну з найсучасніших процедур - лікування зубів уві сні, відгуки про яку лише позитивні!

Лікування зубів уві сні Седація, під загальним наркозом - Оланко Бровари Київ

Основні переваги процедури лікування зубів уві сні

Дана процедура має такі плюси:

  1. Відсутність стресової ситуації протягом всього періоду лікування зубів уві сні.
  2. Можна проводити операції, а також лікування та протезування зубів тривалого типу. Пацієнт при цьому не втомиться. Можливо вилікувати кілька хворих зубів за одне відвідування або провести препарування (обточування) декількох зубів під вініри або зубні коронки.
  3. Повна відсутність больових відчуттів під час складних хірургічних втручань з видалення зубів, установки зубних імплантатів і кісткових пластик на щелепах.
  4. Процедура підготовки до седації не вимагає складних маніпуляцій.
  5. Короткий період відновлення після виходу зі стану медикаментозного сну.
Лікування зубів уві сні, під загальним наркозом - Оланко Бровари Київ

Основні протипоказання до проведення седації

Седацію не можна проводити:

  • У стані алкогольної або наркотичної інтоксикації
  • У період загострення хронічних захворювань
  • При повному шлунку
  • При черепно-мозкових травмах

Лікування зубів під наркозом і седація

Варіанти лікування

Особливістю процедури лікування зубів уві сні є те, що вона поділяється на два типи, а саме: седація та лікування зубів під наркозом. Седація являє під собою поверхневий стан сну, в який пацієнта вводять за допомогою спеціального снодійного. Лікування зубів під седацією не несе абсолютно ніяких побічних ефектів. Пацієнт може вийти зі сну в будь-який момент на прохання лікаря. Ви можете чути стоматолога, а також чітко розуміти, що відбувається навколо Вас.

Наркоз в стоматології - це метод повного занурення в сон. Пацієнт нічого не усвідомлює і не відчуває. Обрати анестезію для того, щоб пролікувати під наркозом дорослого пацієнта необхідно за допомогою фахівця. Він повинен враховувати стан пацієнта, а також його фізичні та психологічні якості. Стоматологія під наркозом є найбільш відповідальною процедурою, перед якою необхідно пройти ряд аналізів, а також отримати висновок кардіолога та інших суміжних фахівців.

Лікування зубів уві сні - Седація, під загальним наркозом | Оланко Бровари Київ

Де здійснити процедуру лікування зубів уві сні?


Якщо Ви хочете провести таку процедуру, як лікування зубів уві сні в місті Бровари, наша клініка пропонує Вам свої послуги. Ми здійснюємо всі види операцій або лікувань зубів дорослих з найсучаснішими методами та технологіями. Перед здійсненням процедури лікування наші фахівці проведуть детальну консультацію для того, щоб визначити стан Вашого здоров'я, виключивши всі можливі ризики в процесі методу лікування зубів уві сні.

Ціна на послуги лікування уві сні залежить від кількості часу, необхідного для проведення стоматологічної маніпуляції. Після детальної діагностики та планування наші спеціалісти зможуть розрахувати вартість процедури виходячи з тривалості часу, необхідного для проведення операції.

Лікування зубів уві сні Седація, під загальним наркозом, Оланко Бровари Київ

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ