Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Видалення зубів мудрості, видалення коренів, видалення зруйнованих зубів

Вартість на видалення зубів, зубів мудрості та коренів зубів.

Видалення молочного зуба

від 950,00 грн

Видалення постійного зуба

від 2725,00 грн

Видалення зуба мудрості

від 4800,00 грн

Видалення ретинованого зуба

від 8200,00 грн

Видалення зруйнованих зубів та коренів, що не підлягають відновленню, а також видалення зубів мудрості в Olanko dental studio (Оланко) м. Бровари проводяться відповідно до найсучасніших методик, які передбачають максимально безпечний витяг з кісткової лунки, тим самим забезпечуючи:

Видалення складних зубів мудрості

  1. Швидке і комфортне загоєння лунки.
  2. Мінімізується дискомфорт і больові відчуття.
  3. Максимально зберігається ширина та висота кісткового гребеня для подальшої зубної імплантації.

Видалення складних зубів мудрості (нетипово розташованих, ретинованих) в Olanko dental studio (Оланко) м. Бровари проводиться з використанням апарату п'езотом Satelec ACTION (Франція) - ультразвуковий хірургічний кістковий ніж, який дозволяє створити мінімальний доступ до глибоко лежачого зуба, і дає можливість витягти його з мінімальним травмуванням навколишніх тканин.

Фото рентген до та після видалення ретинованого зуба мудрості

Видалення складних зубів мудрості Оланко Бровари Київ

Фото ультразвукового аппарата для видалення складних зубів

Видалення складних зубів мудрості Оланко Бровари Київ

Фото зуб мудрості після видалення

Фото зуб мудрості після видалення Оланко Бровари Київ

Восьмі зуби або зуби мудрості, як їх називають в народі, є рудиментарними, тому що в процесі еволюції втратили свою цінність для переробки їжі.

Їх поява відбувається, як правило, в період з 18 до 25 років, але часто можуть з'являтися і в більш зрілому віці. У зв'язку з цим вони завдають великих проблем через дефіцит місця в щелепі, а саме: біль та запалення ясен навколо зуба, травми щоки або поруч стоячого зуба.

Чому потрібно видаляти зуби мудрості?

У відповідність сучасним стоматологічним протоколам необхідно видаляти зуби мудрості вже в підлітковому віці, до остаточного формування коренів, що дуже полегшує процедуру видалення. У людей старшої вікової категорії коріння зубів можуть бути значно викривлені, що сильно ускладнює процес видалення зуба, особливо на нижній щелепі. Під час прорізування зубів мудрості можуть спостерігатися сильні болі з іррадіацією у вухо чи скроню, а також запаленням в області зуба, що може призводити до серйозних проблем, таких як: утворення кіст, нагноєння (сепсис), що загрожують життю пацієнта.

Восьмий зуб розташований анатомічно в щелепі так, що його очищення та гігієна дуже затруднені, тому дуже часто зуб мудрості вражається каріозним процесом, а доступ для лікування лікарем стоматологом практично неможливий в більшості випадків!

У зв'язку з особливостями розташування восьмого зуба в щелепі необхідна дуже ретельна діагностика та підготовка перед процедурою видалення, обов'язково необхідно зробити рентгенівський знімок, але краще комп'ютерну томографію (3D знімок зубів і щелепи), для чіткого планування стратегії видалення і мінімізації ризиків, ускладнень.

Часто пацієнти запитують: «А чи боляче видаляти зуб мудрості?»

У стоматологічному центрі Olanko dental studio ми можемо провести видалення зубів мудрості під місцевим ін'єкційним знеболенням по всій області близько причинного зуба. Пацієнт буде відчувати тільки натиск в місці видалення.

Також ми можемо запропонувати послугу видалення зубів мудрості в стані медикаментозного сну або седації, що дозволяє провести процедуру з абсолютним комфортом, виключивши будь-яку стресову ситуацію. Видалення зуба в стані медикаментозного сну - це чудова технологія при необхідності видалення декількох зубів.

Фото панорамний знімок зубів ДО і ПІСЛЯ видалення чотирьох зубів мудрості

Фото панорамний знімок зубів ДО і ПІСЛЯ видалення чотирьох зубів мудрості Оланко Бровари Київ

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ