Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Лікування запалення ясен народними засобами

Лікування запалення ясен народними засобами

Запалення ясен - серйозна проблема порожнини рота. Слизова часто піддається впливу різних патогенних мікроорганізмів, які викликають запальне захворювання м'якої тканини. Така ситуація супроводжується почервонінням, набряком і болючістю ясен, а також негативно впливає на стан зубів і посмішку людини. Своєчасне відвідування стоматолога та профілактичні заходи дають помітний позитивний результат.

Але, найчастіше, в результаті різних обставин, в тому числі:

  • слабкого імунітету
  • вірусного захворювання людини
  • поганого догляду за зубами і т. д.

Cлизова оболонка рота запалюється і доставляє безліч неприємних відчуттів. Захворювання ясен не можна запускати.Ускладненням довготривалого запалення ясен може бути,виникнення значної рухливості зубів та їх повна втрата!В такому випадку найбільш ефективним методом відновлення буде імплантація зубів.

Чим можна швидко зняти запалення ясен?

Відкладати на потім лікування гінгівіту не варто, оскільки це захворювання здатне перейти в більш серйозну хворобу - пародонтит. У народній медицині є дуже багато різних рецептів для того, щоб вилікувати та провести профілактику гінгівіту. Всі вони мають в основі натуральні природні компоненти, що містять рослини. Багато хто не вважає, а іноді не має можливості, вчасно відвідати стоматолога при появі даної проблеми. Народні рецепти по усуненню запалень слизової порожнини рота є максимально ефективними процедурами, якщо ротова порожнина людини не запущена.В ситуаціях,коли такі методи не діють,сучасна стоматологія пропонує дієве та максимально дбайливе лікування.

Методи народної медицини, якщо болять ясна

Якщо Ваші ясна кровоточать, запалені - до Вашої уваги наступні народні засоби: відвари, креми, ефірні масла.

  • Полоскання ротової порожнини теплим складом або відваром. Можна застосовувати готовий лікарський засіб, частіше після прийому їжі.
  • Аплікація. Марля просочується настоянкою або маслом і прикладається до ясен на 20 хвилин 2 рази на день.
  • Винночки. Відвар з трав тримають у роті 35 секунд 5 разів на добу.

Всі засоби народної медицини по усуненню запалень ясен є максимально доступними та ефективними. Але при цьому варто пам'ятати, що застосування деяких рослин мають все ж протипоказання.

Переваги народних рецептів для лікування запалення ясен

Трави є природним антисептиком, допомагають вилікувати від кровоточивості ясна, вилікувати набряк, запалення, свербіж, а також прибрати з ротової порожнини бактерії та мікроби. Лікарські трави в чистому вигляді, або спільно з іншими лікарськими рослинами, найчастіше застосовуються для профілактичних процедур, процедур лікування хвороб різної етимології. Головною характеристикою лікарських рослин є маленька токсична властивість і відсутність побічних дій у багатьох випадках. Засоби народної медицини для лікування запалення ясен економічно вигідні, вони не вимагають великих фінансових втрат. При цьому їх ефективність не страждає.

Нюанси лікування методами народних рецептів

Ефективність лікування народною медициною залежить від конкретного випадку та пацієнта. Перед використанням тих чи інших методів і лікарських рослин, краще проконсультуватися з фахівцем. Захворюваність ясен під зубом може виникнути через ураження карієсом або пульпітом зубного кореня, а також через неякісне пломбування та пошкодження каналів. Народні методи лікування зможуть надати ефективну допомогу тільки в тому випадку, якщо зуби були попередньо очищені від каменів і нальоту. Так як саме ці відкладення впливають на появу запалення на яснах, потрібно перш за все вплинути на причину виникнення проблеми, а потім можна зняти неприємний симптом і відновити запалені ясна за допомогою місцевої терапії.

Візит до стоматолога, як метод лікування ясен

Якщо Ви зіткнулися з вищеописаним захворюванням і хочете повернути здоров'я своєї порожнини рота та зубів, пропонуємо відвідати нашу стоматологічну клініку ОЛАНКО (Olanko dental studio) в Броварах. Ми надаємо стоматологічні послуги різного характеру. Для всіх процедур наші фахівці використовують лише сучасне обладнання та ефективні методи.

Слідкуйте за станом своєї порожнини рота разом з народними засобами, а наші стоматологи завжди готові прийти на допомогу до Вас в боротьбі з таким захворюванням, як запалення ясен.

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ