Стоматологічна клініка Оланко

Завантаження

`

Авторська стоматологія в м. Бровари

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

м. Бровари, бул. Незалежності, 17, корпус 3 (вхід в арку)

Пн-Пт: 09:00 - 21:00

Сб: 09:00 - 20:00

Нд: вихідний

0800 330-878 *

*Дзвінки безкоштовні

Дентікюр. Професійний догляд за зубами та яснами

Вартість послуги. Ціна професійної чистки зубів.

Комплексна чистка зубів лайт (оптрагейт, скайлінг, чистка профпастою, AirFlow) АКЦІЯ

1680,00 грн

PERIO (роторозширювач, скейлінг ультразвуковий + AirFlow Perio+ щітка з профпастою + штрипс + кюретаж)

3075,00 грн

Комплексна чистка зубів Professional EMS протокол(оптрагейт, скейлінг, Air Flow Perio+ EMS)

3640,00 грн

Дентікюр

Гарна назва, яка багатьом ще не відома. Дана термінологія включає в себе цілий комплекс лікувальних і профілактичних заходів по догляду за ротовою порожниною.

Попередити захворювання зубів і ясен набагато простіше й дешевше, ніж потім їх лікувати. Не дарма кажуть: «Чисті зуби не хворіють!». Для того, щоб зберегти свої зуби та ясна здоровими, в першу чергу потрібно навчитися правильно доглядати за ротовою порожниною. Спеціалісти Olanko dental studio (Оланко) м. Бровари з радістю допоможуть Вам!

Професійна гігієна

Гігієна— це один з головних і обов'язкових етапів перед початком лікування, видаленням зубів, імплантацією або протезуванням.

Але навіть якісно виконана робота по реставрації зуба фотополімером або встановлення коронки, вимагає регулярних гігієнічних чисток не рідше одного разу в 6 місяців. Систематичність візитів дозволить лікарю зберігати зубні конструкції в чистоті, лише тоді вони прослужать Вам довгі роки.

Слід зазначити, що гігієнічний комплекс це вкрай важливий етап перед початком будь якого стоматологічного лікування або протезування зубів. Під час процедури чистки від зубного каменю лікар ретельно оглядає всі поверхні зубів, та може діагностувати прихований карієс, зношену пломбу (реставрацію) або коронку, які підлягають заміні.

Дентікюр Olanko Dental Studio

Особливою нашою гордістю є суворий диспансерний облік на гігієнічні чистки, тому Ви можете не хвилюватись, що пропустите плановий візит.

Що включає в себе гігієнічний комплекс в нашій клініці:

1 етап зняття зубного каменю

Перш за все це зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукового Скайлера (скайлінг). Виконується апаратом, що формує вібрацію певної частоти. Дозволяє не тільки якісно видалити зубний камінь, а й впливає на профілактику захворювань ясен.

Зняття зубного каменю скайлінг Оланко Дентал Студио

2 етап видалення зубного нальоту

Використання системи Prophyflex. За допомогою подачі дрібнодисперсної речовини видаляється надясневий наліт у важкодоступних місцях, м'який наліт і пігментації, що викликані харчовими барвниками.

2 етап видалення зубного нальоту

3 етап шліфування та полірування

Шліфування та полірування поверхні всіх зубів. Для цих цілей застосовуються нано пасти, м'які щітки, ковпачки, гумки, які створюють ідеально гладку поверхню і перешкоджають закріпленню мікроорганізмів. Процедура абсолютно безболісна.

до

після

Після шліфування та полірування зубів До шліфування та полірування зубів

Заключний етап Флюоризація

Флюоризація за допомогою фтористого гелю і капи насичує і зміцнює емаль, знімає чутливість після процедури. Обов'язково проводимо урок гігієни порожнини рота: на макеті навчаємо правильної чистки зубів, індивідуально підбираємо щітку та пасту, а також додаткові засоби гігієни.

Здорова і красива посмішка є символом успішності в сучасному суспільстві, робить нас більш впевненими і надає відчуття благополуччя!

Все це можливо відчути на собі, пройшовши нову процедуру європейського рівня Дентікюр в Olanko dental studio (Оланко) м. Бровари.

Акція

НАТИСНИ І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 3% НА УСІ ВИДИ ПОСЛУГ

 

Повідомлення відправлено

Акція

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ОТРИМАЙ НАКОПИЧУВАЛЬНУ КАРТКУ КЛІЄНТА ЗІ СТАРТОВОЮ ЗНИЖКОЮ 3% ПІСЛЯ ПЕРШОГО ВІЗИТУ